Eurus

89 527 93 97, 535 10 06
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
eurusol1

Jak rezerwować

 nosmartresize                                                                             

 

Wybór oferty:  wycieczka, wczasy, samolot-autokar,  kolonie, obóz, kraj pobytu, data wyjazdu, długość pobytu, ilość osób,..

 

1.  Formularz rezerwacji                                                                                                                                                                      

Po wyszukaniu i zapoznaniu się z odpowiednią ofertą należy wypełnić internetowy formularz  - Zapytaj o produkt -  i wysłać .

 

2.  Rezerwacja

Po kliknięciu „wyślij” formularz trafia do pracownika biura celem potwierdzenia wyboru imprezy. Rezerwacji można dokonać bezpośrednio w biurze, telefonicznie: 89 535-10-06;  89  527-93-97   lub  elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

3.  Potwierdzenie możliwości rezerwacji 

Pracownik biura skontaktuje się w celu uzgodnienia szczegółów i potwierdzenia możliwości realizacji danej rezerwacji 

 

4.  Umowa - Zgłoszenie

Jeżeli rezerwacja - wysłana on -line lub złożona telefonicznie - zostanie potwierdzona przez biuro, to należy czekać na przesłanie  Umowy - Zgłoszenia wraz z Warunkami Uczestnictwa Głównego Organizatora wybranej imprezy. Umowę uczestnictwa należy podpisać czytelnie imieniem i nazwiskiem w wyznaczonych miejscach i odesłać elektronicznie w ustalonym terminie do biura:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

5.  Warunki Uczestnictwa

Złożenie podpisów na formularzu Umowy - Zgłoszenia jest równoznaczne z zapoznaniem się ze wszystkimi punktami Warunków Uczestnictwa Głównego Organizatora, które są integralną częścią zawieranej Umowy i ich akceptacją.

 

6.  Podpisanie Umowy-Zgłoszenia 

Podpisana Umowa - Zgłoszenie jest dokumentem potwierdzającym zawarcie Umowy pomiędzy Biurem Podróży , a Klientem -  po złożeniu podpisów i odesłaniu dokumentu do Biura Podróży  Klient dokonał rezerwacji, wybranej imprezy turystycznej.

 

7.  Potwierdzenie Rezerwacji

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest dokonanie zapłaty za wybraną imprezę, bezpośrednio w biurze lub przelewem bankowym: Biuro  Podróży ” EURUS ”  ul. Dąbrowszczaków 19 lok 1 ,  10-540  Olsztyn                                                             

         PKO BP S.A. nr 50 1020 3541 0000 5102 0210 2192

 

Na druku przelewu należy wpisać nazwisko osoby, numer rezerwacji, rodzaj imprezy, na którą spisana została  Umowa                                                                                                               

8.  Warunki Płatności 

Termin i warunki płatności za wybraną imprezę są określone dokładnie na Umowie - Zgłoszeniu ; są one różne w zależności od wybranej oferty i terminu, jaki pozostał do rozpoczęcia imprezy;       Prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty:  fax   89 527-93-97 ;  e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                                                                                                       

9.  Ostateczne Potwierdzenie Rezerwacji

Po otrzymaniu od Państwa podpisanej Umowy, oraz dowodu wpłaty w terminie określonym przez Biuro - rezerwacja jest  potwierdzona.

 

10.  Warunki Rezygnacji

Zasady ewentualnej rezygnacji z wyjazdu są zawsze dokładnie określone w Warunkach Uczestnictwa Głównego Organizatora

 

11.  Dokumenty podróży 

- Autokar: przy wyjeździe autokarowym klient otrzymuje - w biurze lub drogą elektroniczną - dokument podróży wraz  ze  wszystkimi zakupionymi świadczeniami i szczegółami dotyczącymi rozpoczęcia imprezy.

- Samolot: przy imprezie samolotowej  klient otrzymuje - w biurze lub drogą elektroniczną -dokument podróży lub dokument upoważniający do odbioru na lotnisku dokumentów podróży  –  opcja uzależniona od  Głównego Organizatora wybranej imprezy.

- Transport  własny: przy dojeździe własnym, klient otrzymuje - w biurze lub drogą elektroniczną - wykupiony  Voucher , stanowiący jedyny dokument upoważniający do świadczeń na miejscu.

 

 

Pilot - przewodnik
zamów usługę
Pilot - Przewodnik
Projekt i wykonanie RadWLAN - Strony internetowe
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies