Eurus

89 527 93 97, 535 10 06
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
eurusol1

Ateny/Argolida - samolot

Korynt - Mykeny - Epidavros - Nafplion

wycieczka samolotowa

Terminy:
do uzgodnienia
Cena: od 1'965 zł
Cena obejmuje:                                           
*  transfery autokarowe
*  przelot samolotem                                                           
*  zakwaterowanie w hotelu  
*  wyżywienie
*  lokalny przewodnik: Ateny, Argolida
*  opiekę pilota
*  ubezpieczenie:  KL i NW

 
Zakwaterowanie:
*  3 noclegi w Atenach w hotelu ** / ***, pokoje 2, 3- os. z łazienką;                                                                    
Wyzywienie:
*  3 śniadania, 3 kolacje, 1 kolacja z folklorem greckim na Place

Transport:
*  transfer autokarowy na lotnisko
*  przelot samolotem na trasie:  Warszawa – Ateny – Warszawa
   ( bagaż:  do 23 kg + bagaż podręczny do 8 kg )
*  transfery Ateny:  lotnisko - hotel - lotnisko;                                                                  
                                                                                    
Opis wyjazdu:

Program imprezy:

1 dzień:
Wyjazd w godz. rannych, przejazd na lotnisko Okęcie w Warszawie. Odprawa na lotnisku, wylot do Aten. Przylot do Aten godz. popołudniowych ( czas lokalny ), transfer do hotelu, kolacja, zakwaterowanie. Wieczorem spacer po Place, nad którą króluje podświetlony nocą  Akropol. Następnie „Wieczór Grecki” w samym sercu Plaki. Przyjrzymy się tańcom greckim, a przede wszystkim najbardziej znanej ZORBIE. Zespół  folklorystyczny zapewni wspaniałą zabawę oraz niezapomniane wrażenia, nocleg.

2 dzień:
Śniadanie. Wycieczka autokarowa na Argolidę:  Korynt- Mykeny- Epidavros – Nafplion. Przejazd przez Kanał Koryncki; Mykeny- jedna z najpotężniejszych twierdz mykeńskich, znana z odkrycia wielkiego skarbu w grobie króla Agamemnona, pamięta nie tylko Shleimana ale także Juliusza Słowackiego, który zaglądał do jego wnętrza szukając wspomnień przodków, Lwia Brama, Pałac Królewski, Skarbiec Atreusza;  Epidavros- najsłynniejsze sanktuarium Asklepiosa ( Asklepiejon ) w świecie antycznym, którego kult zastąpił wcześniejszy na tym miejscu kult Apollina Maleatasa. Doskonale zachowany teatr zaskakuje swoją akustyką i w okresie letnim przyciąga tysiące turystów – amatorów przedstawień teatralnych. Nafplion – wspaniałe weneckie miasto z gigantycznymi fortami z XII i XVII wieku. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg
 
3 dzień:
Śniadanie.  Zwiedzanie Aten stolicy Grecji, potęgę miasta poznamy zwiedzając m.in:  Akropol z Partenonem, Erechtejonem i Propylejami, Agorę Grecką, Forum Romanum, Świątynie Zeusa Olimpiskiego, Aeropag, stadion Kalimarmaro, Muzeum Narodowe/Archeologiczne. Podczas objazdu miasta będziemy mogli podziwiać teatralną zmianę warty pod Parlamentem oraz neoklasycystyczną zabudowę starówki. Czas wolny w samym sercu Aten – na Place, niegdyś dzielnicy rzemieślniczej a dzisiaj rozrywkowo – handlowej. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

4 dzień:
Po wczesnym śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, wylot z Aten w godz. rannych.
Przylot do Warszawy, transfer autokarowy.

Zapytaj o produkt
Uwaga:
*  Bilety wstępu dodatkowo płatne: ok. 50 E
 
Drukuj
Pilot - przewodnik
zamów usługę
Pilot - Przewodnik
Projekt i wykonanie RadWLAN - Strony internetowe
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies