Eurus

89 527 93 97, 535 10 06
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
eurusol1

Barcelona - samolot

Girona - Figuares

wycieczka samolotowa

Terminy:
do uzgodnienia
Cena: od 2'500 zł
cena zawiera: 
*  przelot samolotem - transfery autokarowe
*  opieka pilota na całej trasie                                                                                                                                       
*  zakwaterowanie w hotelach                                                                                   
*  ubezpieczenie:  KL,NNW, Bagaż                                                                                           
*  4 wycieczki: 3 x autokar, 1 x  pociąg + metro                                                                                                
*  lokalni przewodnicy
Cena nie zawiera:
*  biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – ok. 100€/os
Zakwaterowanie:
*  hotele **/*** ;   5 noclegów w pokojach 2/3 os. z łazienkami                                                           
Wyzywienie:
*  5 śniadań  i 5 obiadokolacji w formie bufetu                                                                                                                         
Transport:
*  transfery autokarowy na lotnisko
*  przelot samolotem rejsowym:  W-wa - Barcelona - W-wa
*  transfery autokarem: lotnisko-hotel-lotnisko 
*  wycieczki:  3 x autokar, 1 x  pociąg + metro,.                                              
Opis wyjazdu:

Program imprezy:

Dzień 1
przejazd autokarem na lotnisko Okęcie w Warszawie: odprawa bagażowa i bezpieczeństwa na lotnisku - wylot z Warszawy
przelot do Barcelony, transfer autokarem do hotelu,
zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Wypoczynek nad morzem. Obiad. Wyjazd do Barcelony, zwiedzanie: spacer słynną ulicą La Rambla, uważaną za najpiękniejszą aleję świata, mająca swój początek na Placa Catalunya i wiodąca aż do Pomnika Kolumba, La Boqueria - fantastycznie kolorowy targ owocowy, zabytkowy Port Vell z malowniczą przystanią jachtową. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg

Dzień 3
Śniadanie. Wycieczka do Barcelony „Barcelona Gaudiego” - baśniowy Parc Guell, z którego roztacza się wspaniały widok na całą Barcelonę, Sagrada Familia ( jeden z najważniejszych symboli miasta i w której pochowano Gaudiego ), Dzielnica Eixample oraz spacer wzdłuż Passeig de Gracia, przy której znajdują się dwa najważniejsze Domy Gaudiego - Casa Mila ( ze słynnym dachem oraz kolorowa), La Pedrera ,wpisana na listę UNESCO Casa Batllo. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Wycieczka autokarowa do Monstserrat - przejazd przepiękną, wiodącą przez góry trasą na Montserrat -"przepiłowaną górę", gdzie znajduje się klasztor będący najświętszym miejscem Katalończyków, zwiedzanie Bazyliki, w której znajduje się figurka La Morenety ( Czarnej Madonny z Montserrat, patronki Katalonii). Przejazd do Barcelony, dalsze zwiedzanie; spacer wąskimi uliczkami Barri Gotic do Katedry św. Eulalii - jednej z najpiękniejszych gotyckich budowli w Hiszpanii, urokliwy Placa Reial oraz pobliski Placa de Sant Jaume z Ratuszem oraz Palau de la Generalitat, w którym mieści się siedziba rządu katalońskiego ,Wzgórze Montjuic ze stadionem olimpijskim, gdzie wjedziemy kolejką linową i podziwiać będziemy przepiękną panoramę miasta oraz Plac Hiszpański z fontanną Jujola i Wieżami Weneckimi. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Wypoczynek nad morzem. Wycieczka autokarowa  Girona ( gdzie zobaczymy m.in. Katedrę Najświętszej Marii Panny z największą na świecie nawą gotycką o szerokości 22 m, średniowieczny mur miejski, z którego podziwiać można wspaniałą panoramę i Stare Miasto  ) - Figueras ( gdzie znajduje się niezwykłe muzeum Salvadora Dali z ciekawymi,  zaskakującymi i niekonwencjonalnymi pracami mistrza. Wiele ze znajdujących się w nim wystaw,  stworzonych jest w formie interaktywnej. W muzeum znajduje się również wystawa niesamowitej biżuterii zaprojektowanej przez Dalego ).  Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Wypoczynek nad morzem, ok południa wyjazd na lotnisko w Barcelonie – odprawa bagażowa i bezpieczeństwa na lotnisku. Wylot z Barcelony, przylot do Warszawy w godz. wieczornych.

Transfer autokarowy z lotniska.

Zapytaj o produkt
Uwaga:
* bagaż w cenie:  20 kg na osobę 
- rejestrowany -15 kg,
- podręczny - 5 kg
Drukuj
Pilot - przewodnik
zamów usługę
Pilot - Przewodnik
Projekt i wykonanie RadWLAN - Strony internetowe
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies