Eurus

89 527 93 97, 535 10 06
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
eurusol1

Soltau / Heide Park

Park Rozrywki

Gniezno - Kurnik

Terminy:
do uzgodnienia
Cena: od 450 zł
Cena obejmuje świadczenia:
* przejazd autokarem,
* nocleg w hotelu
* wyżywienie wg programu
* opieka pilota,
* ubezpieczenie KL i NW,
* bilety wstępu ( Polska )

Cena nie obejmuje/ dodatkowo płatne:

na bilet wstępu do Heide Parku i realizację programu, należy posiadać dodatkowo:
18 EUR/os ( młodzież 4-17 lat ) lub 25 EUR/os ( od 18 lat )


 
Zakwaterowanie:
hotel ** , 1 nocleg ( ok.Świecka ),
Wyzywienie:
2 śniadania; 2 obiadokolacje,
Transport:
autokar klasy turystycznej  / wc, barek, dvd /
Opis wyjazdu:

Program wycieczki:

DZIEŃ: 1
Wyjazd w godz. rannych.
Przejazd  do Niemiec, po drodze zwiedzanie Gniezna – pierwszej stolicy Polski: Katedra Gnieźnieńska i słynne Drzwi Gnieźnieńskie, następnie lekcja historii w Muzeum Powstania Państwa Polskiego, wyjazd w dalszą drogę do Soltau ( jazda nocna ).
DZIEŃ: 2
Śniadanie ( suchy prowiant ). Przyjazd do Soltau w godzinach rannych - całodniowy pobyt w Heide Parku. Ten największy park rozrywki i wypoczynku w północnych Niemczech oferuje niezliczone atrakcje, między innymi: zapierające dech jazdy, wiele fantastycznych show, szwajcarski tor bobslejowy, zjeżdżalnie, łodzie i tratwy, kolejki górskie, kraina piratów, tresura aligatorów, Delfinarium, akrobaci, karuzele obrotowo-młynowe, kolejki ziemne i powietrzne, wieże widokowe, teatr ptasi, huśtawki i wiele innych atrakcji. Adrenaliny dostarcza przede wszystkim "Colossos"- największa na świecie drewniana kolejka górska oraz "Scream" - najwyższa na świecie wieża Gyro-Drop-Tower (spadanie z 71m z szybkością 100km/h!). Nowością jest "Desert Race", czyli pierwsza w Niemczech kolejka górska startująca z katapulty. Na terenie parku do dyspozycji punkty gastronomiczne, bary, sklepiki z pamiątkami. Wyjazd do Polski ok. godz. 18:00, przejazd  w ok. Świecka, zakwaterowanie  ( około północy ), nocleg.
DZIEŃ: 3
Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną, po drodze zwiedzanie neogotyckiego zamku w Kórniku wraz z przylegającymi do niego barokowymi oficynami z XVIII wieku oraz jednego z największych w Europie Arboretum liczącym ok. 3 tys. gatunków i odmian drzew i krzewów. Obiad  na trasie, powrót w godzinach wieczornych.

Zapytaj o produkt
Uwaga:
Uczestnicy muszą posiadać dowód osobisty lub paszport
Drukuj
Pilot - przewodnik
zamów usługę
Pilot - Przewodnik
Projekt i wykonanie RadWLAN - Strony internetowe
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies