Eurus

89 527 93 97, 535 10 06
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
eurusol1

Bieszczady

Sandomierz/Łańcut

wycieczka objazdowa

Terminy:
do uzgodnienia
Cena: od 800 zł
Cena obejmuje świadczenia:
*  przejazd
*  zakwaterowanie w hotelu
*  wyżywienie
*  opiekę pilota
- usługi przewodników:
Sandomierz, Bieszczady ( 3 dni ), pałac  Łańcut
*  ubezpieczenie NNW

Zakwaterowanie:
3 noclegi - hotel**/***  ; pokoje 2,3- os z łazienkami
Wyzywienie:
4 x śniadanie,  4 x obiadokolacja,  1 x Traperska Wyprawa
Transport:
Przejazd autokarem klasy turystycznej / wc, barek, dvd /
Opis wyjazdu:

Program imprezy:

1 dzień
Wyjazd w godzinach rannych.
Przejazd do Sandomierza, obiad, zwiedzanie miasta z przewodnikiem. W programie: zwiedzanie Sandomierskiego Rynku i zabytkowych kamieniczek ,przejście Podziemną Trasą Turytyczną (słynnymi sandomierskimi lochami XV, XVI w.), spacer obok Collegium Gostamianum, Dom Długosza i Zamku Królewskiego, zwiedzanie gotyckiej  Katedry, wejście na Bramę Opatkowską (widok na piękną panoramę Sandomierza i okolic ). Przejazd do  Polańczyka, kolacja, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień
Śniadanie.  Wyjazd na wycieczkę "Dużą Obwodnicą Bieszczadzką" - to główna trasa przejazdu przez  Bieszczady Zachodnie. Droga łączy największe miejscowości regionu tj. Lesko, Baligród, Cisną , Wetlinę, Ustrzyki Górne, Czarną, Ustrzyki Dolne. Z drogi roztaczają się malownicze panoramy połonin, które objęte są ochroną Bieszczadzkiego Parku Narodowego, powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg

3 dzień
Śniadanie. Przejazd do Sanoka - zwiedzanie Skansenu  ( zabytki kultury Bojków, Łemków, Pogórzan, Dolinian), spacer po Starym Mieście.  Przejazd do  Soliny - spacer po koronie najwyższej w Polsce zapory ( 81m wysokości )- jezioro Solińskie zwane bieszczadzkim morzem, jest największym sztucznym jeziorem w Polsce ), powrót do  ośrodka, obiad. Po południu "TRAPERSKA WYPRAWA"- w programie: wyprawa z wozami z wodzirejem i miodówką, ognisko z pieczeniem kiełbasek, przejazd polnymi i leśnymi drogami, miodówka dla zmęczonych, filozoficzne rozmowy z woźnicą i jego koniem, dobra zabawa i niezapomniane wrażenia, powót do ośrodka. Nocleg.

4 dzień
Śniadanie.  Wycieczka górska na Połoninę Wetlińską. Proponowana trasa: start na przełęczy Wyżniej, podejście do schroniska „Chatka Puchatka”, spacer grzbietem połoniny, Przełęcz Orłowicza, zejście do Wetliny, powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do  Łańcuta–  zwiedzanie Pałacu Zamku ( zamek, stajnia, powozownia ). Powrót w godzinach wieczornych.

Zapytaj o produkt
Uwaga:
* bilety wstępu - ok. 60 zł
* biuro zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania.
Drukuj
Pilot - przewodnik
zamów usługę
Pilot - Przewodnik
Projekt i wykonanie RadWLAN - Strony internetowe
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies